SEPETİM
Sepetinizdeki Ürünler
fashion img

Elektrik / Kombi Şarj-Invertör

Mastervolt CombiMaster 12/3000-100

Fiyat : 1.600,00 € + % 18 KDV
Stok Kodu : MV-35013000

Stok Durumu = Stokta Yok
Havale Fiyatı : ₺ 17.803,84
Kredi Kartı Tek Çekim Fiyatı : ₺ 17.803,84


Bu Ürün Geçiçi olarak Temin edilememektedir. What's App TEDARİK BİLGİ

CombiMaster 12/3000-100 (230 V)

 

Sürekli Güç için Kendi Enerji Santraliniz 

 

Güç sistemlerinde yeni standart 

 

Mastervolt, off-grid elektrik sistemlerinde Hollandalı lider firma, yenilikçi bir CombiMaster serisini piyasaya sundu. Akıllı bir transfer sistemi ile bir kompakt invertör / şarj kombinasyonu sağlam kaliteli ve kolay monte edilebilir bir ünitenin içinde yer almaktadır.

Kullanıcıları düşünerek ve en son teknolojiyi kullanarak tasarlanan CombiMaster serisi tamamen kullanıcı dostudur ve güvenlidir. Ürünün kullanıcı dostu görünümü sizi yanılmasın. Güçlü CombiMaster serisi en ağır şartlarda, ve en zor koşullarda bile elektrik sisteminizi kolayca yönetir.

En Son Teknoloji

CombiMAster Mastervolt'un kendi mühendislik ekibi tarafından geliştirilen yenilikçi teknolojisini içerir. CombiMaster serisi eşsiz performansıyla paranızın karşılığını verir. Mastervolt'tan beklendiği gibi, CombiMaster, MAsterbus, CZone ve NMEA 2000 iletişim uyumuyla çok çeşitli izleme ve sistem entegrasyonları seçeneklerine uyum sağlar.

CombiMaster ile elektrik kesintileri ve arızalrını geride bırakın. Otomatik AC transfer sistemi, jeneratör veya ana şebeke ile inverter çıkışı arasında geçiş yaparak sabit bir güç kaynağı sağlar. Power Assist sistemi, zayıf bir şebeke veya küçük bir jeneratöre bağlı olmanız durumunda şebeke sigortasının açılmasını önler.

Bir Mastervolt sistemin içinde Mass Kombi Ultra 

Yeni CombiMaster Mastervoltun sistemlerine mükemmel uyum sağlıyor. Tüm ekipmanlara kolayca MasterBus üzerinden bağlanır ve hatta kurulum sadece bir SmartRemote veya MasterView Easy dokunmatik ekran ile kontrol edilir ve izlenebilir. Bu CombiMaster üzerinden tüm bilgileri temin etmek ve yönetmek için kullanılabilir, aküler ve diğer kaynaklar, örneğin jeneratör, şebeke veya güneş panelleri gibi. Sistem aynı zamanda Mastervoltun merkezi dijital geçiş sistemi ile uygundur.

Sessiz operasyon

CombiMaster aktif optimum soğutma kavramı ile birlikte, fanların minimal kullanılmasını sağlayarak, yüksek bir verim sağlar. Gerektiğinde gelişmiş termal tasarımı gerekli optimum performans ve sessiz çalışma sunar. Kombi %50 güce kadar fan soğutması olmadan çalışabilir. Bu gece çalışan uygulamalar için mükemmeldir; az güç tüketildiği zaman, fan sessiz çalışması için durur. Ortam sıcaklığı çok yüksek olduğunda, maksimum kapasite gereksinimleri için veya, Aktif Optimum Soğutma kavramı doğrusal bir şekilde fan hızını düzenler. Bu çok hızlı dönme veya rahatsız edici bir gürültü oluşmamasını sağlar.

Çift AC girişi

CombiMaster özellikleri, ayrı jeneratör ve Sahil güçü için AC girişleri için, her güç kaynağının belirli özelliklerine göre ayarlanır. Ultra-hızlı kontroller sayesinde, invertöre ve invertörden geçiş transferi sorunsuz halledilir. Bu özellik sayesinde bilgisayar gibi hassas cihazlar enerji kesinti riski olmadan sürekli güç ile çalışır.

Kolay Montaj

Özenle tasarlanmış bağlantıları montajcılar için optimize edilmiştir. Montaj ve bağlantı bir mantık düzeni, sağlam terminaller ve kablo rakorları için ihtiyacı ortadan kaldırarak hızlı ve kolay olmuştur.

Özellikler

 
Genel Özellikler
OkumaLED gösterge 
Boyutlar, yxgxd           448 x 284 x 155 mm
           17.6 x 11.2 x 6.1 inch
Ağırlık9,3 kg
20,5 lb
SoğutmaBakımsız değişken fanlı 
OnaylarCE, E-mark, AZ/NZS 
 
Teknik Özellikler
Şarj karakteristiğiIUoU, otomatik 3-kademe(+) sulu/AGM/jel/lLityum Iyon için
Isı aralığı-25 °C ile +60 °C, kapasite düşümü > 40°C 
Koruma derecesiIP23 ( Dikey Montajda) 
Güvenlik korumalarıaşırı ısı, aşırı yük, kısa devre, yüksek/düşük akü, 
MasterBus uyumlulukEvet 
 
Sinüs dalga invertör özellikleri 
Nominal akü voltajı12 V (10.2-6 V) 
Çıkış voltajı (± 2%)230 V (± 2%)
Çıkış dalga formuGerçek Tam Sinüs 
Sürekli güç 40 °C ortamda, cos phi 13000 VA / 2600W 
Max. verimlilik93 %
Yüksüz tüketim (ON/inverter OFF/OFF)30 W /10 W / 0 W 
 
Akü şarj ünitesi Özellikleri
Nominal giriş voltajı170 – 280 V 
İkinci şarj ünitesi şarj karakteristiğiIUoU, otomatik 3-kademe(+) veya sabit voltaj 
Max. giriş akımı10 A
Akü ısı sensörüevet, Mevcut 
Maksimum şarj akımı, 40 °C ortamda100 A, 14,25 Voltda 
 
Transfer Sistemi Özellikleri
AC girişi 25 A ( geçişli) 
AC çıkış 38 A
Transfer süresi hızı           10 ms
Transfer voltaj aralığı (ayarlanabilir)90-280 V
Transfer frekans aralığı (ayarlanabilir)40 – 65 Hz

Henüz bu ürün için yorum yapılmamıştır.